Annonsera/Kontakta oss

Spridning & upplaga
Commersen distribueras med SDR I hela Blekinge; Karlskrona, Ronneby, Carlshamns, Sölvesborgs och Olofströms kommuner.
Upplaga cirka 76 150 ex.

Besöksadresser
Carlshamn
Lotsgatan 5

Karlskrona
Landbrogatan 25

 

E-post
info@commersen.se

Annonsförfrågningar eller annonsmaterial:
annons@commersen.se

Privatannonser, tex grattis, köpes och säljes:
https://tidningsannonsen.se/lokaltidningen

Vid utebliven tidning:
http://utebliventidning.lokaltidningen.se/

 



Kontaktupplysningar
Säljledare
Ronneby, Karlskrona
Anna Hoff
010-206 46 49
anna.hoff@commersen.se


Key account manager
Therese Enckell Svensson
010-206 46 41
therese.enckell@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Karlskona
Sofia Åkerlund
010-2064648
sofia.aakerlund@commersen.se


Mediasäljare
/Fotograf
Kristian Andersson
010-2064639
kristian.andersson@commersen.se


Mediasäljare
Karlshamn
Robert Furlong
010-2064638
robert.furlong@commersen.se


Chefredaktör och ansvarig utgivare
Lotta Wahlqvist
010-206 45 06
lotta.wahlqvist@lokaltidningen.se

Lokalredaktör
Ronneby, Karlskrona
Stina Pettersson
010-206 47 40
stina.pettersson@commersen.se


Lokalredaktör
Carlshamn, Olofström, Sölvesborg
Oskar Sandström
010-206 47 32
Oskar.Sandstrom@lokaltidningen.se


Ekonomiavdelning
Lokaltidningen för fakturafrågor m.m.
Telefon: 010-206 47 60
Fax: 010-510 52 40
ekonomi@lokaltidningen.se

Nyhetsdesk och webbredaktion:
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se
Servicecenter
010-206 45 90
servicecenter@lokaltidningen.se
Commersen
Lotsgatan 5
374 35 Carlshamn

Carlshamn 010-206 45 38
Karlskrona 010-206 45 36
Ronneby 010-206 45 37

Prislista
Startsidan just nu